R1291-380,1U Rack Drawer.
Zhongshan Meansupply Technology Co.,Ltd
Contact Now
R1291-380,1U Rack Drawer.
  • 1
Brand Name : means
Model Number : R1291-380
Certification : ROHS
Place of Origin : CHINA
MOQ : 100pcs
Payment Terms : T/T, Western Union,Paypal
Supply Ability : 10000pcs
Delivery Time : 10days
Packaging Details : PE bag, Carton
Contact Now
R1291-380
1U Rack Drawer
Can be used upside down as a shelf.
Available powder coated Black, 380mm length.
Recommended Load Capacity 19kg
Internal size: 415*368*41mm
Material: 1.2mm steel